Otvíráme
v LEDNU 2016

Programy&ceny

PROGRAMY

START

Vše, co děláme v CrossFitu Olomouc se zaměřuje na kvalitu instruktáže, bezpečnost a efektivnost, takže pro postup do CrossFit® lekcí je potřeba projít Start programem. Program klade důraz na provedení základních pohybů v CrossFitu, rozvoj dovedností. Na konci každé lekce je nějaký WOD. V osnovách jsou zahrnuty všechny typy cviků s vlastní vahou, kettlebell, olympijské vzpírání a atletika.

Ceny vstupného naleznete ZDE

CrossFit

Nejsme jako obyčejné fitko, kde si děláš své věci. V našem CrossFit boxu budeš trénován pokaždé, co vkročíš dovnitř. Nejsme nosiči Tvých věcí, ti, co počítají každé opakování ani ti, co drží ručník. Jsme víc, než hlídači času, záznamník rekordů a motivátoři. Jsme záruka toho, že Tvůj WOD není lehký, leč ne nesplnitelný, že Tvoje forma a rozsah pohybu je správná, že Tvá rychlost/intenzita je dostačující, že cviky a zátěž je adekvátní Tvé úrovni fitness a také zajišťujeme bezpečnost a přínosy z výkonu. K tomu všemu Tě naučíme věci, o kterých by sis NIKDY nemyslel/a, že dokážeš v Tvém nynějším stavu. Naučíme Tě základy gymnastiky a olympijského vzpírání. Naučíš se, jak se pohybovat rychleji, jak vyprodukovat více síly a jak budovat sílu.

Ceny vstupného a různé kombinace permanentek ZDE

COMPETITOR

Každý z našeho boxu může vyrazit na závody poměřit své síly se členy jiných boxů a zažít atmosféru závodů plnou podpory a hecování i od soupeřů. Budeme jedině rádi, budeme na každého takového pyšní a budeme se snažit zajistit aspoň minimální podporu. Vřele doporučujeme. Pro ty, kteří chtějí ještě více a jsou ambiciózní a rádi by se viděli i na stupních vítězů, máme připraveny speciální lekce, které jsou náročnější, delší, intenzivnější a prověří schopnosti závodníka jak se patří. Kyblík na zvratky je zahrnut.

Ceny vstupného a různé kombinace permanentek ZDE

WEIGHTLIFTING

Naše lekce vzpírání poskytují atletům zdokonalení se v technikách olympijského vzpírání. Lekce zahrnují drily k zdokonalení samotných cviků, cviky na zvýšení síly. Plus...je to zábava házet nějakými těžkými váhami!

Ceny vstupného naleznete ZDE

MOBILITA

Mobilita je základním stavebním kamenem úspěchu ve sportu. Co se týče gymnastiky a vzpírání to platí dvojnásob. Pro celkový rozvoj v CrossFitu jsme proto zavedli lekce Mobility. V lekcích se zaměřujeme nejen na flexibilitu, ale také na kompenzační cvičení a správné efektivní provádění mobilizačních a kompenzačních cviků.

GYMNASTIKA

V lekcích Gymnastiky se věnujeme více do hloubky průpravám ke zvládnutí cviků využitých v lekcích CrossFit®. Od základů pracujeme na shybech na hrazdě (brada nad hrazdu, hrudník ke hrazdě) až po Muscle up a to i na kruzích, dále pak na stoji na rukou, chůzi po rukách nebo kliku ve stoje. Stějně tak zpevňování středu těla, zesílení ůchopu. Lekce jsou vhodné pro úplné nováčky, ale i pro pokročilé.

OSOBNÍ TRÉNINKY

Pod vedením nejúspěšnější české crossfitterky Míši Palové, hlavní trenérky v Crossfit Olomouc nabízíme osobní tréninky jak CrossFit, tak fitness, funkční tréninky, silovou přípravu, individuální lekce vzpírání, programming (tréninkový plán) šitý na míru, konzultace a spoustu dalšího, protože tato velice schopná trenérka a atletka může nabídnout více, než se může zdát.

Více informací lze zjistit na www.michaelapalova.cz

OPENGYM

OpenGym není lekce vedená trenérem, avšak ten je vždy k dispozici a bdí bystrým okem. Můžeš se ho kdykoliv na cokoliv zeptat, rád Ti poradí. Jde o Tvou bezpečnost. Z tohoto důvodů striktně vyžadujeme, abys měl minimálně základní zkušenosti s CrossFitem z naší nebo jakékoliv jiné LICENCOVANÉ tělocvičny. Pokud nejsi členem naší, ale jiné licencované tělocvičny a rád/a bys přijel/a, tak jen napiš nebo zavolej, ať o tobě víme a můžeme se těšit na tvou návštěvu. Pokud nemáš žádné zkušenosti s CrossFitem nebo jsi nikdy necvičil v licencované tělocvičně a chtěl/a by ses dojít podívat a zacvičit, doporučujeme napsat přes Facebook nebo email, případně zavolat nebo se osobně dostavit a domluvit se jak dál a určitě na něco přijdeme.

Ceny vstupného naleznete ZDE

OSTATNÍ PROGRAMY, KURZY, ...

Jelikož nedílnou součástí CrossFitu a také tou zásadní je mobilita, kettlebell, atletika, gymnastika, vzpírání, ale také třeba plavání, cyklistika a mnoho dalších, jako stravování a životospráva budeme se Vám všem snažit průběžně pořádat kurzy od specialistů daného odvětví, abyste mohli dále dle svých potřeb a nedostatků rozvíjet své schopnosti a být lepšími atlety. Stačí jen vznést požadavek kouči.