Otvíráme
v LEDNU 2016

Autem po ulici Velkomoravská?

Pokud se řítíš po ulici Velkomoravská, není nic snadnějšího, než z ní sjet k Baumaxu a pokračovat po ulici Holická dál k průmyslové zóně a na křižovatce s ulicí Šlechtitelů odbočit vpravo směr technologický park Univerzity Palackého.


MAPA ZDE

Autem od Přerova?

Pokud dojíždíš od Přerova, tak na kruhovém objezdu v Holici vyjeď druhým výjezdem směr Nové Sady po ulici Keplerova pořád po hlavní, než přejedeš přes železniční trať a narazíš na první křižovatku s ulicí Šlechtitelů, kde odboč vpravo směr technologický park Univerzity Palackého. Na točně autobusu MHD je vjezd do areálu, kde sídlíme my v bývalé provozovně DAF. Není problém nás pak už najít. Parkovacích ploch máme na rozdávání.

MAPA ZDE

MHD?

Pokud nemáš možnost vozidla, tak nezoufej. Jezdí k nám v poměrně častých intervalech a to až do pozdních večerních hodin autobusy MHD. Na DPMO si v jízdních řádech můžeš najít časy odjezdů autobusu číslo 13 (např. zastávka Hlavní nádraží) a 22 (např. zastávka Náměstí Hrdinů nebo Šantovka), které tě zavezou přímo k nám na zastávku Šlechtitelů, která je zároveň točnou autobusu. U točny je vjezd do areálu, kde sídlíme my v bývalé provozovně DAF. Není problém nás pak už najít. TRASY MHD ZDE